ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

Bankaya bir borç veren merci olarak kredi talebinde bulunmak için gittiğinizi varsayalım. Öncelikle banka memuru sizin net aylık maaşınızı sorgulayacaktır. Buna net bir cevap ve resmî bir belge ile karşılık vermenizden sonra sıradaki istenen şart ne kadarlık bir borç talebinde bulunacağınızdır. Eğer talep ettiğiniz tutar, bankanın mevcut finansal kaynaklarını zarara uğratacak orandaysa bu talebinizin gerçekleşmesi mümkün değil. Ama talebinizin de gayet normalde seyreden bir tutar olduğunu varsayalım, tamam mı hayır.

Sırada bu kredinizin garantisini bankaya vermek üzere bir kefil bulundurmalısınız. Eğer sizin bir kefiliniz varsa kredi alabilirsiniz, yalnızsanız ve size kefil olacak kimseniz yok ise bu durumda banka size güvenli bulmayacağından size borç yani kredi vermeyecektir. Diyelim ki kefiliniz de var, tamam mı hayır… Sırada kredinin birtakım hazırlanma aşamasında lazım olan evraklar var ve bunun adı bankacılık sektöründe dosya masrafı olarak bilinir. İşte bu masraflar da kredi talebinde bulunana yani size ait olup bunun haricinde noter masrafları ve benzeri masraflar da tamamen şahsınıza yüklenir. Oysaki bunların hiçbirisine hiç mi hiç gerek yok. Siz de bir borç veren bulup kısa sürede kredi alabilirsiniz.

Eskiden borç alışverişi kişiler arasındaki anlaşmalarla gerçekleşirdi ve borçlu borcunu eli bolluğa erişince sahibine temin ederdi. Karşılığında ya aynen para iadesi yapılır ya da birazcık artırmayla iade gerçekleşirdi, dosya masrafı, noter, kefil gibi işlemlerse gerek duyulmadan atlatılırdı. Günümüzdeyse bu sistemi canlandırmaya çalışan ve yasal yollarla çalışmalarına devam eden bireysel yönden borç veren şahıslar bulunmaktadır.

Sizler de her ne sebeple olursa olsun bankadan alamadığınız kredinizi bu kimselerden alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yapmanız gereken internet üzerinden bir form doldurarak kredi talebinde bulunmanız ve bunun dışında sizi meşgul eden başka hiçbir şey yok. Sadece size kalan sizi en kısa sürede arayacak olan müşteri temsilcisinin ödemenizi nasıl almak istediğinize dair sorusuna size uygun seçenekle cevap vermenizdir. Formda, adınız, soyadınız, bulunduğunuz il, geliriniz ve talep etmiş olduğunuz kredi miktarı ile irtibat adresiniz istenerek sizin ihtiyaçlarınız ivedilikle karşılanmaktadır.

 

Kolay İşlemler

  Parasal ihtiyaçlarınızı her zaman yanın�...

Yorum Yap