ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

Bankalardan kredi almak için artık sadece düzenli bir gelirinizin olması yetmiyor. Bu yüzden son olarak kredi puanı uygulamasını başlatan bankalar, önceden kredi vermek için sıraya girerlerken artık insanlara kredi vermeyi oldukça zor hale getirdiler. Bu yüzden kredi puanınızın yüksek olmasının yanı sıra düzenli bir gelirinizin olması ve bu gelirin de kredi taksitlerini ödeyecek derecede yüksek olmasını inceliyorlar. Hal böyle olunca sizin de önceden borçlarınız varsa hatta gecikmiş borçlarınız sistemde görünüyorsa; bankalar size asla kredi vermeyecektir. Bu yüzden siz de senetle para veren yerler araştırmasına başlayacak ve neredeyse yüzde yüz faiz oranı ile bu tür işletmelerden para alacaksınız.

Artık bu araştırmayı yapmanıza gerek yok çünkü size zahmetsiz bir şekilde kredi çıkartma fırsatı veriyoruz. Deneyimli personelimiz, bankalarla aranız kötü ise veya herhangi bir sebepten dolayı kara listeye alındıysanız, sizin bankalarla nasıl aranızı düzelteceği konusunda araştırmalar yapmaktadır. Nokta atışı niteliğindeki bu araştırma, mutlaka kredi çıkarmak için uygun kriterleri ortaya çıkaracak ve böylece siz de her türlü nakit ihtiyacınıza karşı tefeci aramak yerine ya da senetle para veren yerler araştırmasını derinleştirmek yerine bizim sayemizde kolay yoldan kredi alacaksınız.

Kredi almak size oldukça zor gibi görünse de bu işin kolay yanları vardır. Çünkü bankalar, sizi tek bir hareketinizle kara listeye alabilir ve tekrar tek bir hareketinizle bu kara listeden çıkarabilir. Size kredi çıkmasını istiyorsanız araya önemli kişiler sokmanıza veya herhangi bir taşınmazı ipotek göstermenize gerek yok. Çünkü düzenli gelir sahibi olsanız ya da bir evi veya arabayı ipotek verseniz bile bankalar size kredi vermekten kaçınıyorsa bu işi uzman ellere bırakarak sorununuzun çözümünü amaçlayacaksınız. Bunu da bizim firmamız sayesinde yaparak size kısa sürede ve zahmetsiz kredi çıkarma imkânını elimizde bulunduracaksınız.

Öncelikle bulunduğunuz sayfadaki kredi başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Bu formda yer alan çeşitli kişisel bilgiler sayesinde size dönüş yapmamızı ve neler yapmanız gerektiğini aktaracağız. Ayrıca bu forma istediğiniz kredi miktarını da yazmak zorundasınız. Tüm alanları doldurduktan sonra aylık ne kadar ödeme yapabileceğinizi ya da kaç ay vadeli ödeme yapacağınızı belirterek formu bize ulaştırmalısınız.

 

Para Arayanlara Para Veriyoruz

Ülkemizde yaşam çok pahalı gerek ailenin beklentisi...

Yorum Yap