ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

Borçlar belinizi mi büküyor? Bir an evvel şu borçlardan kurtulayım da rahat bir nefes alayım mı diyorsunuz? Bir kalemde bütün borçlarınızı ödemek mi istiyorsunuz? O zaman kredi çekerek bütün bu sıkıntılardan kurtulacağınızı da biliyorsunuz demektir. Fakat borçlar belinizi büktüğü için kredi kartınızı düzenli ödeyemediniz ve bundan dolayı da bankalar tarafından kara listeye alındınız. Kredi veren şirketler açısından da sıkıntı oluşturan bu durum bizim için sorun değil.

Kara listeye girmiş olsanız dahi bizden kredi alabilirsiniz. Sadece kara listeye girenlere değil, SSK’sı olmayanlara, KKB puanı düşük olanlara, İcralık olanlara da kredi verebiliyoruz. Üstüne üstlük bu kredileri siz müşterilerimize çıkartırken tamamen yasal yollardan bu işlemleri yapıyoruz.

Kredi veren şirketler arasında çözüm odaklı personelimizle sıkıntılarınıza en kısa yoldan çözümler üreteceğimizden emin olabilirsiniz. Bugüne kadar belinizi büken borçların boşuna canınızı sıktığını, yaşam standardınızı boşuna aşağılara çektiğini görülüp üzüleceksiniz. Kredi başvurularımızı internet sayfamızdan yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey önünüze gelen formu doldurmak.

Gerisini bize bırakın. Kredi çekebilmek için gezmedik banka bırakmayan siz, çok kısa sürede kredinizin onaylandığını gördüğünde şaşıracaksınız. Bizim içinse bu gayet olağan bir durum. Bizim işimiz ekonomik zorluklar yaşayan bireylere kredi imkânları vererek onların da bu zorluklar altında nefes alabilmelerini sağlamak.

Sadece ihtiyaç kredisi olarak bakmayın buna. Kredi kartı borçlarınızı sonlandırmak için de kredi çekebilirsiniz. Ya da nakite mi sıkıştınız? O zamanda acil nakit ihtiyaç kredisi çözümümüzle de yanınızdayız. Ya da daha büyük krediler örneğin ev kredisi, taşıt kredisi mi çekmek istiyorsunuz? Size bu konularda yardımcı olacak personelimizle size büyük kolaylıklar sağlayacak kredileri çekebilirsiniz. Bizim için bunlar sorun değil. Bizim için tek önemli şey sizin şu ekonomik sıkıntıları bir an evvel atlatabilmeniz.

Unutmayın ki biz her zaman kredi istediğinizde yanınızdayız. Ayrıca kredi kartı borçlarınızın yapılandırılması, KKB puanınızın yükseltilmesi, sicilinizin düzeltilmesi gibi konularda da teorik anlamda sizi bilgilendirecek personelimiz de mevcut. Bir bakıma böylece size balık yemeyi değil balık tutmayı da öğretiyoruz. Bizimle artık işiniz çok daha kolay.

 

 

 

Doğru Yerde Doğru İnsanlarla İhtiyaç De�

İş hayatımızın ve sosyal hayatımızın en büyük...

Yorum Yap