ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

Günümüzde yaşam koşullarının ağır olması ve insanların çoğunun açlık sınırının altında paralar aldığını düşünürsek, borçlanmanın ne kadar fazla olduğunu tahmin etmemiz zor olmayacaktır herhalde. İnsanlar genelde zar zor geçiniyorlar, ancak ekstra harcamalar çıktığında bir anda borçlanma gereği duymaktalar. Hemen kredi nasıl çıkarılır diye bankalara koşarlar.

Bankalara kredi kartı borcu ödenirken her ay asgari ücret ödemek zorundasınızdır. İnsanlar genel olarak ödeyemedikleri zamanlarda bankalardan kredi çıkarmaya çalışmaktadırlar. Zar zor bin bir zahmetle kredi çıkar belki de. Ancak sonrası yine hüsran olur. Kredi kartı borcu ödense de birikmeye devam eder. Çünkü çocuğun okul masrafları vardır, hastane masrafları vardır, arabanın masrafları vardır, evin bir köşesi hasarlanmıştır…

Masraflar hiçbir zaman bitmeyecektir. Tüm imkânları seferber eden siz tekrar bankanın yolunu tutarsınız. Bir önceki kredinizi çıkartırken zaten bin bir zorlukla çıkarmışsınızdır. Bu sefer bankalar size para vermezler. Çünkü bankalar Kredi Kayıt Bürosu(KBB) adı altında bir oluşum yapmışlardır. Tüm bankalardaki bilginiz buraya indeks notu olarak düşer. Kredi kartı borcunu zamanında ödeyip ödemediğiniz, kredi borcunu ödeyip ödemediğiniz, asgari tutarı ödemenize göre buradaki notlarınız düşer ya da yükselir. Bankalar da kredi verirken öncelikle bu nota bakarlar.

Sizin notunuz asgari ücreti ödemediğiniz için zaten düşmüştür. Artık bankadan da kredi alamayacak duruma gelmişsinizdir. Hemen kredi nasıl çıkarılır arayışına geçersiniz. O bankadan o bankaya gidersiniz ama her yerde sonuç aynıdır. Çünkü KKB notunuz düşüktür. İşte bu noktadan sonra başınızı iki elinizin arasına alıp düşünmenize gerek kalmayacak. Çünkü biz size KKB notunuz düşük olsa dahi kredi çıkartacağız.

Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki formu doldurmanız olacaktır. Sadece ne kadar kredi alacağınızı ve kaç ay vade ile geri ödeyeceğinizi belirteceğiniz bu formu doldurduktan sonra yetkililerimiz sizinle irtibata geçecekler ve konunuzu ayrıntılarıyla işleyeceklerdir.

Ayrıca sitemizden SSk sı olmayanlar, kartı avukatlık olanlar, kara listede olanlar, kredi ödemeleri düzgün olmayanlar da rahatlıkça yararlanabilecekler. Yapmanız gereken tek şey formu doldurmak ve hizmetlerimizden yararlanmayı beklemek. İşlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşecek ve size çözüm bulunacaktır.

 

İstediğini Miktarda Para Bulmanız Artık Z

Ülkemizde insanların çoğu aldıkları maaşlarla ev...

Yorum Yap