ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

Kredi almak son zamanlarda büyük bir sorun haline geldi artık ülkemizde. Peki, ne yapmalısınız. Benim bir arkadaşım da bu durumdan çok mağdur oldu. Hiç bir banka kredi vermedi. Ha arkadaş devlet memuru. 3000 TL maaş alıyor ama komedi şu ki 10000 TL kredi almıyor. Sebep ne derseniz ise çok basit bir 100 TL tutarında bir kredi kartı ödemesini geciktirmiş ve istihbaratı bozuk olduğu gerekçesiyle kredi verilmedi. Ya bu insanlık hali hepimiz unutabiliriz. Yani 100 TL tutarında ki gecikmenin bedeli bu olmasa gerek ama yapacak bir şey yok şimdi sistem böyle. Arkadaşım önce araba almaktan vazgeçti ama son olarak ise başka bir fikirde karar kıldı. Araba almak için eşinin düğünde takılan bileziklerini bozdurmaya kara verdi. Tabi eşi ile bu durum ile ilgili ailesel sıkıntı dahi yaşadı. Ancak daha sonra bir arkadaşının tavsiyesi üzerine kredi çıkmayanlara kredi verenler ile alakalı bir site tavsiye etmiş.

Bunun üzerine bu siteye başvurup gerekli formu doldurduktan sonra bu sitenin profesyonel elemanlar arkadaş için araştırıp en cazip oranlarla kredi için yardımcı olacaklarını söylemiş. Nitekim arkadaş başvurusunu internet üzerinden yaptı. Arkadaşa baya yardımcı oldular. Nihayet kredisini aldı.

Banka banka dolaşıp kredi arayıp kapıdan dönmekten veya eşinin bileziklerine göz dikmektense bu kredi çıkmayanlara kredi verenler ile alakalı siteleri ziyaret etmek bence son derece gerekli. Sonuçta arkadaşın işi görüldü.

Zahmet etmeden klavyeden işini halletti. Bankacıların karşısında 100 TL lik gecikme için ezilmedi. Bir işi her zaman profesyonel yardım almak kaydıyla yapmak hepimiz için en doğru yol olsa gerek. Sonunda herkes mutlu oldu. Eşi de mutlu oldu bilezikler duruyor. Arkadaş aracını aldı oda mutlu. E haliyle bu hizmeti veren kurum çalışanları mutlu. Arabayı satan arkadaş da mutlu. Ya işte böyle arkadaşlar. Bazen sistem adamı çok yoruyor. Ama bu sistemde insanlara yardımcı olan insanlarda var işte. Saygılar.

 

Artık Borç Aramak Sorun Olmayacak

Ülkece Finans konusunda yetersiz olduğumuz aşikâr b...

Yorum Yap