ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

Bankalar, birçok kimsenin kredi çekebilmeleri için yanı başlarında olarak gözüken en isabetli faizle para verenler listesinde bulunmaktadır. Ancak yine bu birçok kimsenin ya bilmedikleri ya da dikkatlerinden kaçan ince bir sorun vardır. Bu sorun da para alışverişi konusunda illaki bir bankaya muhtaç olmadıkları yönündedir. Zaten geçmişe inilirse bu durum daha da net anlaşılacaktır.

Eski insanlar da günümüzdeki insanlar gibi birbirlerinden çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla borç alıp borç veriyorlardı. Bu insanların zamanında ise banka adında bir kuruluş da ortada henüz yoktu. Ama yine de karşılıklı borç alıp vermeler gerçekleşiyor ve sonuç olarak da karşılıklı sözleşmeler sonrasında insanlar birbirlerine borç verebiliyorlardı. Üstelik günümüzdeki bankalarda olduğu gibi hiçbir ek masraflar olmadan bu işlemi anında karşılıklı yürütüyorlardı.

Günümüzdeyse bu durum tamamen farklı bir tarzda insanlara adeta dikte edilmeye çalışılmaktadır. Bankacılık adı altında örgütlenmiş bu yapıyla insanlar, birçok vaatlerle ek dosya masraflarına maruz bırakılarak üstelik borçlarını da zamanında ödemeyerek altından kalkamayacakları oranda borçlarla karşılaşmaktadırlar. Tabi bu durum sizin kaderiniz değil… Eğer sizler de krediye ihtiyaç duyuyor ama çeşitli nedenlerle bankalardan kredi alamıyorsanız bu makale tam da sizin ihtiyacınıza çözüm sunmak için karşınızda duruyor.

Sizler de uygun faiz oranlarıyla ve dosya masrafı, kefil ehliyeti gibi zorunluluklarla uğraşmadan anında talep ettiğiniz miktarda kredi çekebiliyorsunuz. Üstelik çektiğiniz bu kredinizi senet halinde de ödeyebiliyorsunuz. Bu sayede hem kredi almış olduğunuz nihayetinde bir insan olduğundan size dayatma bir gün vermeyecek ve sizin durumunuza göre ödeme kolaylığında size yardımcı olacaktır. Bunun dışında sizin elinizde olmayan nedenlerden ötürü de faizle para verenler olarak birtakım insanlardan yararlanma yolunu seçmiş olabilirsiniz.

Sözgelimi, düzenli bir aylığınız olmadığından kredi alamayabilirsiniz, öğrenci olduğunuzdan alamayabilirsiniz, sosyal güvenceniz bulunmadığından başvurmuş olabilirsiniz yahut devletin men ettiği listede adınız bulunmuş olabilirsiniz. İşte bu durumda olduğunuzda geriye sadece başınızı iki elinizin arasına koyup kara kara düşünmek kalmıyor. Hemen ilgili para veren bankerlerle görüşerek istediğiniz miktarda kredi alabilme şansına sizler de sahip olabiliyorsunuz.

 

Sorunlu Kredi Çıkarılır

Günümüzde pek çok insanın maddi açıdan gelir ve ...

Yorum Yap