ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

 

Artık kredi çekmek için banka köşelerinde perişan olmayacaksınız. Siciliniz bozuk diye, KKB puanınız düşük diye, kredi kartı borçlarını düzenli ödeyemiyorsunuz diye yapmış olduğunuz kredi başvurularının reddedilmesi tarihe karışıyor. Günümüz ekonomik koşulları içinde en zor sorularından birisi olan nasıl kredi bulunur sorusunun cevabı artık var. Sadece size kredi vermekle kalmıyoruz aynı zamanda KKB puanınızı nasıl yükselteceğiniz, sicilinizi nasıl düzelteceğiniz gibi konularda da danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Size sadece bir tek kredi yetmiyor mu yoksa? Bizden birden çok kredi kullanabilme imkânına da sahipsiniz. Kredinizin reddedilmesi diye bir şey biz de yok. Kredi uzmanlarımız gelirinizle orantılı bir biçimde tarafınıza bir kredi miktarı belirleyeceklerdir. Şu anda ödemeleri devam eden krediniz var ve bu ödemeleri düzenli bir biçimde yapıyorsanız bizden ikinci bir krediyi de alabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınız halde bankalar reddediyse bir de bizimle görüşmeniz faydanıza olacaktır.

Kredi uzmanlarımız tarafından bu sorunun üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Acil bir krediye ihtiyacınız olduğu durumlarda kefil istemeyen bankalar hakkında da uzmanlarımız sizi bilgilendirip kefil aramadan doğacak zaman kayıplarının da önüne geçmektedir. Nasıl kredi bulurum sorusunun cevabı bizim için kolaylıkla kredi bulabilirsiniz şeklindedir. Bunu bize başvurduğunuz anda daha iyi anlayacaksınız. Sayfamızda yer alan kredi talep formumuzu doldurmayı ihmal etmeyin.

Kredi kullanmadan önce uzmanlarımız sizin finansal yapınızı incelerler. Finansal yapınıza göre de size en uygun krediyi belirlemeye çalışırlar. Bu kredi ödemesi için finansal açıdan alternatif yolları sizin önünüze sunarak size bir b planı da çizerler. Size uygun ödeme koşulları belirlendikten sonra artık kredi başvurusu yapmanız için gerekli dosyaları hazırlamanız gerekir. Kredi ödeme planınızda oluşturulduktan sonra bu sürecin iyi yönetilmesi için yine uzmanlarımız size yardımcı olacaktır. Eğer kredi kartı borcu için bir işlem yapıyorsanız kredi kartınızın borçlarının yapılandırılması ve bu yapılandırma için gerekli olan ödeme planı tarafınıza uzmanlarımız tarafından bildirilecektir.

Bu işlemleri yaparken anayasal koşullara bağlı olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hiçbir işlemde illegal bir uygulamamız söz konusu bile olamaz. Tüm işlemleriniz yasal prosedürler içerisinde gerçekleştirilir. Şimdi kredi talep formunuzu doldurmanın tam zamanı.

 

Para Para Para

Ne demiş Napolyon? Para, para, para demiş. Herkese ç...

Yorum Yap