ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

İnsanlar her zaman ihtiyaçlarını karşılamak için bir şeyler almak zorundalar bazen ihtiyaçlar o kadar artıyor ki karşılanması imkânsız hale geliyor ve akrabandan ya da tanıdıktan da  para istenemiyor çare kredi bul araştırma yapmakta kalıyor.

Bankaların en önemli gelir kalemlerinden başında kredi faizleri gelmektedir. Bir taraftan kredi faizlerinin düşüşü bankaların kar marjlarını daraltırken diğer taraftan artan rekabet koşulları bankaları giderek daha fazla kredi kullandırılımına yönlendirmektedir. Bunun sonucu olarak bankalar giderek kredibilitesi daha düşük müşterilere kredi kullandırmaya başlamışlardır.

Bankaların sorunlu hale gelen kredileri ile ilgili hareket serbestîlerine bir takım sınırlamalar getirilmiştir. Yukarıdaki sınıflandırma yapılırken dikkate alınan kıstaslardan biri de kredilerin tahsilâtlarında yaşanan gecikme süreleridir. Belli süreler içinde tahsilât yapılamayan krediler için bankalar kredinin teminat durumunu da dikkate alarak belli oranlarda karşılık ayırması gerekmektedir.

Bankalar tarafından kullandırılan ve beklenen tarihte geri ödenmeyen krediler ile diğer alacaklar, banka yapılanması içinde farklı birimler tarafından takip edilir ve banka muhasebe sistemi içinde ayrı bir hesapta izlenirler. İzlendiği hesabın adı ve türü ne olursa olsun, öngörülen sürede geri ödenmeyen bir kredi, artık hiç ödenmemesi ihtimali doğmuş olduğundan, banka için, üstlendiği riskin ağırlaşması anlamına gelir. Bu durumda iseniz sizde kredi bulamıyor ve internette kredi bul sayfalarını arıyorsanız tam yerine geldiniz. Bu andan itibaren, kredinin dönmemesi ihtimaline karşı tedbir almak gerekir.

Bir firmaya veya bir kişiye birden fazla kredi kullandırılmış ancak bunlardan sadece biri gecikmeye düşmüş ve sorunlu hale gelmişse, sadece sorunlu kredinin değil diğer tüm kredilerin de ilgili sorunlu krediler hesaplarına aktarılmaları gerekir. Çünkü bir borçluya ait kredilerin bazılarının sorunlu, bazılarının sorunsuz olması gibi bir durum söz konusu olamaz. Size de bankalar kredi konusunda zorluk çıkarıyorsa bize başvurabilirsiniz.

Formumuzu doldurarak başvurabilirsiniz. Sizin için en uygun kredinin çıkmasına yardımcı olmaktayız. Uzman kredi ekibimizle birlikte hangi kredilerden faydalanabilirsiniz bunları tek tek inceleyerek sizlere rapor hazırlayacağız. Siz sadece bizimle iletişime geçerek formdaki bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Kredilerinizin çıkması için her türlü araştırmayı yapıp en iyi sonuca ulaştıracağız.

 

Bütün Bankalardan Eli Boş Dönenlere Hızl

Malumunuz üzere yasalara göre kişinin maaşı oranı...

Yorum Yap