ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

Her insanın paraya ihtiyacı vardır. İster öğrenci olsun, ister öğretmen olsun. İster emekli olsun, ister çalışan olsun. Zor zamanlar geçiren ve borcu olan insanlar elbette vardır. Ülkemizde birçok kişi borç altında yaşamaktadır. Borcu olanlar da kredi başvurusuna yönelmektedir. Ancak bazı durumlarda bankalar kredi vermemektedir. Hemen akıllara kredi neden çıkmıyor sorusu gelmektedir.

İlk olarak kredinin neden çıkmadığı sorununuzla ilgilenelim. Kredi çıkmamasının ilk nedeni gelir düzeyiniz olabilir. Aldığınız maaş ile çekmek istediğiniz kredi tutarı arasında bir dengesizlik olabilir. Bunu halletmenin yolu kolaydır, daha az kredi çekebilirsiniz. Bazen bankalar sizden kefil isteyebilir. Kredi verilmemesinin en büyük nedeni şüphesiz ki kredi notunuzun düşüklüğüdür. Bankaların ortak çalışması sonucu herhangi bir bankaya kayıtlı olan her kişinin bir kredi puanı vardır. Eğer bu puanınız belli bir rakamın aşağısındaysa bankalar size kredi vermezler. Siz de acil para ihtiyacınızı karşılamak için başka yollara girersiniz. Girdiğiniz ilk yol eşten dosttan para istemek olacaktır.

Gireceğiniz bir yol daha vardır ki bu yol oldukça tehlikelidir. Tefecilerden para almak istediğinizde sonu hoş olmayan durumlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Biz size hem akraba ağzından kurtarmanın hem de tefecilere bulaşmamanın yolunu sunuyoruz. Tamamen yasal yollardan çıkmayan kredilerinizi çıkarmayı teklif ediyoruz. Kredi neden çıkmıyor sorunuza cevap bulup bu sorununuzu giderek kredi derdinizi sonlandırıyoruz.

Yapmanız gereken tek şey bu sayfadaki formu doldurup sitemizle iletişime geçmek olacaktır. Sitemizin çalışma şekli oldukça basit işlemektedir. SGK nız yoksa kredi puanınız düşükse, kara listede iseniz, avukatlık ve icralık olmuşsanız, kredi kartı ödemeleriniz düzgün değilse size kredi çıkarıyoruz. Sizin sorununuzu gideriyoruz ve sizin yerinize size kredi çıkarabilecek bankaları buluyoruz.

İşlem bu kadar kolay. Yapacağınız bu işlemde yasal olmayan bir şeyi asla bulamayacaksınız. Size herhangi bir senet imzalatmayacağız. Cüzi bir meblağ karşılığında sizin sorununuzu çözeceğiz. Bunun adı sadece karşılıklı bir alışveriş. Uygun faizlerle çekeceğiniz kredilerle mutlu olacaksınız. Biz de müşterimizin memnuniyeti ile memnuniyet duyacağız. Yapmanız gereken tek şey size verilen formu doldurmak olacaktır.

 

Borç Arayan Herkese Kapımız Açık

Aslında çoğu kişinin durumunu düzeltme imkânı va...

Yorum Yap