ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

 

Bugünün dünyasında insanların gelirleri giderlerini ne yazık ki karşılayamaz hale gelmiştir. Ve bunun neticesinde de insanlar giderlerini karşılayabilmek adına yeni çareler denemeye başlamışlardır. Bu denenen çarelerin birisi de insanların ihtiyaçlarını karşılayacak dönüşümlü olarak gerçekleşecek bir borç alma sistemi ve borç veren şahıslar fikridir. Hem bu sayede borç veren aldığında fazlasıyla aldığından serbest ticaret yapmış olmakta ve hem de alan o zamanki ihtiyaçlarını rahatlıkla yerine getirmiş olmaktadır.

Bunun için de banka adı altında kurumsallaşmaya doğru gidilmiştir, ancak bankalar zamanla artınca rekabet ortamı da artmış ve bankalar yeni usuller getirerek kredi çekenleri içinden çıkılmaz yollara sokmaya başlamışlardır, sözgelimi eskiden dosya masrafı gibi sadece prosedür gereği uygulanan yaptırımlar yokken son zamanlarda bu uygulama üzerinden bankalar önemli miktarlarda kazanç sağlamaya başlamışlardır. Oysa bankaların aksine kredi talipleri kaybetmekte ve adları kredi mağdurları olarak yeniden tanımlanmış olmaktadır. İşte bu sebeple bu makalede borç veren bankaların oluşturduğu aykırılıklar ele alınmış ve borç veren şahıslar hakkında da bilgiler sunulmuştur.

Nasıl ki bankalar karşı tarafa talepleri doğrultusunda kredi imkânı sunuyorsa bunu tüzel kişiler de gerçekleştirmektedir. Hem de bu kişiler bankaların aksine ne dosya masrafı ne de kefil şartı arayarak insanları mağdur etmektedir. Tamamen hızlı işlem sonrasında talibe kredi vermeyi amaç edinen bu işlem yasallaştırılmış olarak son zamanlarda sık sık gündeme gelmeye başlamıştır. Ancak bundan zararlı çıkan bankalar ise medyayı kullanarak karalama kampanyalarına başlamıştır. Bu kampanyaların ne denli inandırıcı olduğunu siz okurlara bırakırken bireysel olarak borç veren şahıslar hakkında bilgi vermek gereklidir.

Sisteme müracaat etmenizin ardından size bir form doldurmanız için internet üzerinden doldurtuluyor. Bu işlemde adınızı, uyruğunuzu, meslekî durumunuzu, maaşınızı ve buna benzer bilgilerinizi doldurmanızın sonrasında sizi arayan müşteri temsilcilerle anında kredi talebinizin onaylandığına dair bir bilgi alıyorsunuz. Ardından size hangi yolla kredinin ulaştırılmasını da belirleyerek ister banka hesabınıza, isterseniz kredi kartınızın hesap numarasına ya da isterseniz elle ödeme yoluyla kredinizi alma imkânı buluyorsunuz. Belirlenen son ödeme tarihinde de borcunuzu düşük faiz oranıyla sahibine ödüyorsunuz.

 

Kredide Yeni Sistem

Bu makaleyi okuyan birçoğunuz muhakkak ki banka kredi...

Yorum Yap