ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

İnsanların birçoğu, kredi yani borç alırken güvenli olmasını düşündükleri için bankaları tercih eder. Oysa bankaların aksine güvenli ve yasal, aynı zamanda da ekonomik olarak kredi temin etmek oldukça kolaydır. Sizler de birazdan açıklanacak olan yolu tercih ederek ihtiyacınız olan krediyi en kolay ve en hızlı yoldan temin edebilirsiniz. Bireysel kredi işlemi adı altında yasal olarak karşınıza çıkan bu sistemin halk arasındaki bilinen adı tefecilik sistemidir. Acil tefeci lazım diyerek bunu kullanmış oluyorsunuz aslında. Fakat bu sistem hiç de medya tarafından insanlara sunulduğu gibi karanlık işler çeviren insanlarca yürütülen bir mafya örgütlenmesi değildir.

Bu sistemin insanlara medya yoluyla böyle lanse edilmesinin nedeni nedir o halde? İnsanlar bu dünyada sürekli menfaat arayışı içerisinde bulunur. Bu nedenle dün doğru bulduğunu yarın yanlış bulabilir. Bunlar tamamen kişisel çıkarları gözetmekten ileri gelir. Sözgelimi bankalarda menfaatlerini korumak için toplumun dördüncü kuvveti olan basını kullanarak rakiplerini insanların gözünde güvensiz olarak tanıtarak işlerinin aksamamasını yıllardır sağlamaya çalışmaktadır.

Bu asparagas haberlerledir ki insanlar da uzun yıllar bireysel yollardan para alışverişinde bulunmaya elinden geldiğince uzak durmaya çabalamıştır. Oysa tarih incelendiğinde Türk toplumunun birbirine bireysel yollardan borç alıp borç verdiğini rahatlıkla görmekteyiz. Bu da şunu açıkça ortaya koyar ki acil tefeci lazım dediğiniz zaman aslında bana acil borç para lazım demiş olmaktan farklı bir eylem yapmamış oluyorsunuzdur.

Üzerinde bahsi edilen konu bu hatlarıyla anlaşıldıktan sonra bu sistemin bankalardan kredi almaya göre daha tasarruflu yönünü açıklama yerinde olur. Bankalar her şeyden önce size kredi vermek için birisini kefil göstermenizi aksi takdirde kredi almanızın mümkün olmadığını size bildirir. Bunun dışında kredi talebinde bulunduğunuz zaman dosya masraflarının da tarafınız tarafından karşılanmasını dileyerek size ekstra masraf açar. Oysa böyle bir şey hiçbir sistemde yoktur.

Bu tamamen sömürgecilik anlayışının bir yansıması olarak ve insanların da başka çarelerinin olmadığının bilincinden güç alınarak yapılmış oyunlardan öteye geçmez. Oysa sözünü ettiğimiz ve sizin acil tefeci lazım çağrınıza en kısa yoldan cevap veren bu sistemle sadece form doldurarak hemen hemen aynı gün içerisinde size ulaşılması yeterlidir. Bunun haricinde başka hiçbir işlemle siz uğraşmamaktasınızdır.

Hemen Para Lazım Olduğunuzda İlk Uğraman�

Hayatımızda en çok yoğun olarak kullandığımız k...

Yorum Yap