ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

Hayat şartlarına bağlı olarak insanların acilen para lazım diyenlerin nakite olan ihtiyaçlarını günden güne artarak sürekli bir ilerleme göstermektedir. Bu ilerlemenin altında teknolojinin, fennin etkisi yadsınamaz bir etken olarak karşımızda durmaktadır. İnsanların paraya ihtiyaç duymalarının altındaki bu etkenlere bağlı olarak da kurumsal olarak borç para veren idarî yapılar oluşturulmuştur. Bunlara banka denmektedir. Fakat bu kurumlar, vermiş oldukları borçları adeta kaşıkla verip kepçeyle aldıklarından insanlarca sık sık olumsuz eleştiri bombardımanına uğrayarak tepki toplamaktadırlar, yine de insanların başka çareleri bulunmadığından, daha doğrusu öyle zannettiklerinden, bir şekilde yine bankaların kapısına gidilerek kredi talep edilmektedir.

            İşte bu makalenin yazılış amacı da tam buna yöneliktir. Bankaların bu tutumuna alternatif olarak getirilen bir sistemden bahsedilmesi amaçlanmış olarak acilen para lazım diyen birçok kimsenin feryadına yetişilmesi amaçlanmaktadır. Öncelikle bu sistemden bahsetmek yerinde olacaktır. Bu sistem bankacılık sisteminin tam aksine işlemektedir. Bankacılık sistemine göre, kredi çekebilmek için belli başlı şartları taşıyor olmanız şarttır. Bu koşullardan en önemlisi kefil bulundurma şartıdır. Kefiliniz olmadığı zaman kredi çekemeyecek ve ihtiyacınızı karşılayamayacaksınız.

            Bunun dışında ister devlet sigortasında ister özel sigortada olsun mutlaka ama mutlaka bir yaşam sigortanızın olması zorunluluğu istenmektedir. Bunun dışında siciliniz varsa, kamu haklarından mahrum bir bireyseniz size yine kredi verilmez. Hal böyle olunca da sizin gereksinimlerinizi karşılayamamanız muhtemeldir. İşte bu gibi nedenlerle sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunulan alternatif bir başka para çekme yolu da kaba tabirle tefecilik sistemidir. Yani kişiden borç almak ve bunu uygun zamanda sahibine ödemektir. Bunun için de sizlere farklı çözüm yolları sunulur.

             Mesela borcunuzu senetle de ödemeniz mümkün olmaktadır. Aynı şekilde kredi alırken de kefiliniz olmadan ve yukarıdaki cümlelerde geçen, bankaların kapsam dışı olarak belirttiği kimseler arasında da yer alsanız yine de borcunuzu ödemeniz ve kredi çekmeniz mümkün olmaktadır. Size düşen http://www.kredicikartilir.com adresini ziyaret ederek kredi çekmek istediğinize dair başvuru formunu doldurmanız ve ardından sizi arayan servisle yapacağınız görüşme neticesinde kredi alma biçiminizi ve ödeme şeklini belirtmiş olmanızdır. Siz de acilen para lazım diyenlerdenseniz bu yöntem tam da size göre…

Dost Krediler

Modern çağın en büyük götürüsü sürekli yapmak...

Yorum Yap