ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

Bundan uzun yıllar öncesinde paraya sahip olmak bir hayli zordu ancak gelişen dünya düzeniyle bu zorluk yerini kolaylığa bıraktı. Tabi bundan da günümüzde yaşayan insanlar faydalanmaya başladı. Para bulabilmek için herkesin hemen hemen bildiği bir şeyi belirtmek gereklidir ki o da çalışmaktır. Ancak bazı durumlarda çalışmak, bazı ihtiyaçların giderilmesine yetmez. Nitekim ev almak, araba almak gibi… Bu gibi ihtiyaçlar yüklü miktarda para istediğinden bunları ancak kredi olarak bilinen borç alışverişiyle gerçekleştirebiliriz. Bunların da başında bankalar gelir, ancak bu yazıda bankaların verdikleri kredilerden ziyade farklı bir alandan hem de daha kolay tahsis edilen kredi alışverişi hakkında bilgiler sunulacaktır. Para bul denilince akla bankaların gelmeyeceği, üstelik hiçbir ek masrafa tabi olmayacağınız bu sistemi birazdan açıklayacağız.

Kredi çekmek için bankalar tek çıkış yol değildir, etrafınıza şöyle bir göz attığınızda nasıl ki aynı ürünün birden çok markalarca satışa sunulduğunu görebilmeniz mümkün ise para konusunda da ihtiyacınız olan krediyi çekmeniz farklı alternatifler de mümkün olmaktadır. Bunların başında da külhanbeyleri ağzıyla tefeciler, modern dil ağzıyla da bankerler gelmektedir. Yıllarca gerek televizyonlarda gerekse farklı mecralarda güvensiz olarak tanıtıldığından biz bankercilik demeyi yeğliyoruz.

Bu sistemle kredi alacağınız şahıs, sizin gibi bir kimse olarak sizin istediğiniz miktarı size temin ederek anlaştığınız tarihte yine sizden o miktarı almaktadır, üstelik tamamen güvenli ve yasal olan bu sistemle siz de banka kuyruğunda beklemeye bir son vererek acil paranıza anında kavuşabileceksiniz. Para bul denilince ezberleri bozacak mahiyette bir sistem olma anlayışıyla yola çıkan bu sisteme müracaat ise son derece basit…

Öncelikle http://www.kredicikartilir.com sitesine bağlanıyorsunuz ve talep formu adında bir form doldurarak işinizi halletmiş oluyorsunuz. Formda yazılı olanlarsa geleneksel olarak sizi karşılayan sorular olup sizinle irtibata geçmek için prosedür gereği doldurulan sorulardan oluşmaktadır. Sözgelimi, adınız ve soyadınız, irtibat numaranız, geliriniz, sosyal durumunuz gibi sorular sorulduktan sonra aynı gün içinde size ulaşılıp talep ettiğiniz kredi tutarınız istediğiniz bir yolla size transfer ediliyor, paraya sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Yasal Yoldan Kredi Başvurusu

Sadece ev geçindirmenin bile çok güç olduğu günü...

Yorum Yap