ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

Senetle para lazım diyorsanız bu yazı size göre. Günümüzde birçok esnaf karşısındaki müşteriye senetle alışveriş yapma imkânı sağlamamakta. Bunun kendilerince elbette bir sebebi var. Bunun başında paranın taksitlere bölündüğünden kendisine hiçbir kâr getirmeyen bir şekilde malını karşı tarafa satmış olduğu yönündeki düşüncesidir. Gerçekten de böyledir. Senetle yapılan işlemlerde kişi vade farkı almadığından malını peşin satmanın daha kârlı olacağını düşünerek müşterisine ya herhangi bir kredi kartı zorunluluğu sunmakta ya da ürünü nakit olarak peşin almasını teklif etmektedir.

Bu durum bankalar için de geçerlidir. Daha doğrusu bu durum zaten bankaların esnaf teşkilatına aşıladığı bir kurnazlıktır. Bankalar, karşısındaki muhatabına kredi verirken alacak iken ya faiz oranıyla taksitlendirmesini yahut da yine belirlenen bir tarihte toptan ve faizle ödemesini zorunlu kılmaktadır. Durum bu denli katı olunca da krediye ihtiyacı olan bireyin yapacak başkaca bir çaresi kalmadığından eli mahkûm bu zorunlulukları üstlenerek kredi çekmektedir. Ta ki bu yazıyla tanışana dek… Öyle ki bu yazıda anlatılanlar ile kişi senetle para lazım çağrısına cevap bulabilmiş olarak internetin faydalarından birisiyle daha yüzleşmenin mutluluğunu yaşayacaktır. Sözü daha fazla uzatmadan şimdi de bu yolun nasıl gerçekleştiğini açıklamak gereklidir.

Öncelikle http://www.kredicikartilir.com adlı krediyi bankalardan farklı bir yolla sizlere sunan internet adresine bağlanarak sizler de kredi talebinde bulunuyorsunuz. Bulunmanız için sizlere başvuru formu sunularak bu formun doldurulması istenmektedir. Formda, adınız ve soyadınız, telefon numaranız, net geliriniz, talep etmiş olduğunuz kredi tutarı gibi bilgileriniz siz tarafından eksiksiz olarak doldurulduktan sonra gönder bağlantısına tıklayarak talebiniz işleme alınmıştır.

Talebinizin işleme alınmasının sonrasında sonra sizinle işleme geçecek olan müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşme sonrasında paranızı nasıl alacağınız yönünde bilgiler sunarsınız. Aynı zamanda paranızı nasıl ödeyeceğiniz yönünde de bilgiler sunarak senetle para lazım çağrınızın yerine gelmiş olduğunu görürsünüz. Paranızı senetle ödemeye karar verdikten sonra kararınız kayıt altına alınarak size kredinin hangi yolla ulaştırılması istenerek sizin de ister havale ister nakit olarak parayı almanız sağlanır. Bu işlemin bankalardan en ayrıcalıklı farkı, hem kefil aramaması, hem de dosya masrafından sizleri sorumlu tutmamasıdır.

 

Bankalar Hayallerinize Engel Olmasın

Ülkemizde çoğu insan gelir gider düzeyini dengede t...

Yorum Yap