ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

Kredi çekmek için o banka senin, bu banka benim dolaşmanıza gerek yok. Eğer bir bankadan kredi başvurunuza ret cevabı geldiyse diğer bankalar da büyük olasılıkla aynı cevabı verecektir. Çünkü bankalar, düzenli olarak borcunu ödeyen ya da ödemeyen kişileri merkez bankasına bildirmekte ve bu doğrultuda bu kişiler, kara liste denilen riskli müşteri grubu listesine alınmaktadır.

Böylece olası bir kredi başvurunuzda bu riskli müşteri grubu içerisinde olup olmama durumunuza bakılarak kredi başvurunuza bir yön verilmektedir. Eğer başvurunuz olumsuz sonuçlandıysa bankaların kara listesine çoktan girmişsiniz demektir. Kredi puanınızın düşük olması, size kredi çıkmasına engel teşkil etmektedir.

Ancak firmamız sayesinde çıkmayan kredileriniz kısa sürede çıkartılıyor ve komisyonla kredi çıkartılır ilkesi ile hareket ettiğimiz için sizin nakit ihtiyacınızı en kısa sürede gidermek için harekete geçiyoruz.

 

Tamamen yasal yollar üzerinden işleyen bu sistemimiz, bankalar ile sürekli iş birliği içinde olduğumuz için sizin neden kara listeye alındığınızdan tutun da diğer borç bilgilerinize kadar her türlü detay araştırılmaktadır.

Böylece size kredi verilmemesinin nedeni bulunmakta ve firmamız tarafından bu duruma karşı bir önlem alınmaktadır. Alınan bu önlem doğrultusunda yasal yollar üzerinden kredi çıkma fırsatı tanıyor ve nakit ihtiyacınızı komisyonla kredi çıkartılır düşüncemiz ile hallediyoruz.

 

Eğer siz de bankalardan birine kredi başvurusunda bulunduysanız ve bu başvuru sonucunda herhangi bir şekilde ret cevabı aldıysanız yapmanız gereken şey, bulunduğunuz sayfadaki başvuru formunu doldurarak bize yollamak olacaktır. Böylece bize ulaşan formdaki bilgilerinizden hareketle size hangi bankadan ne kadar kredi çıkacağı hususunda bir araştırma yapıyor ve size geri dönüş sağlıyoruz.

Komisyon oranımızı kabul etmeniz durumunda kesin olarak size dilediğiniz bankanın birinden kredi kullandırıyor ve böylece borçlarınızı ödeyip, nakit ihtiyacınızı tamamen yasal yollardan ve sorunsuz gidermenin keyfini yaşıyorsunuz.

Bankalar ile aranızdaki sorunu halletmek için bize ne kadar kredi istediğinizi göndermeniz gerekiyor. Bunun için formu doldurun ve önce bize kredi miktarınızı bildirin. Daha sonra alacağınız bu krediyi kaç ay vade ile ödeyeceğinizi de belirterek formu bize yollayın ve sizin adınıza araştırma yapıp size kredi çıkmasını sağlayalım.

 

ANKARA KREDİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Günümüzde insan ihtiyaçlarının süreklilik arz et...

Yorum Yap