ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

 

Kredi başvurusu yapmak için onlarca evrak istenir ancak bu evrakları teslim etmeniz sonucunda bile krediniz ret gelebilir. Bu yüzden krediyi mutlaka almak zorunda olduğunuz için siz de farklı arayışlar içine girersiniz. Tefeci ve diğer senet ile borç para veren yerlere müracaat ederek nakit ihtiyacınızı bir şekilde karşılamak için çaba gösterirsiniz. Bu çabanızın da sonuçsuz kalmaması için ve daha doğrusu tefeci gibi yasal olmayan yollardan para akışı sağlayan kişilerle başınızı belaya sokmamak için firmamızın deneyimli personeli sayesinde tamamen yasal yollardan ve sıkıntısız şekilde kredi çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için kredi çıkartılır İzmir ekibimize çeşitli kişisel bilgilerinizi sunmanız gerekiyor.

Bu verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizin bankalar ile olan sorununuzu ortaya çıkararak bu sorunun ortadan kalkması için çabalamaya başlayacağız. Bankaların size kredi vermemelerinin sebebi bazen kredi kartı borcunuz olması, bazen de bu borcu geç ödemeniz olabilir. Herhangi bir banka, sizi kara listeye aldıysa; bu durum merkez bankasına iletilecek ve sizin tüm bankalar tarafından bu kara listede olduğunuz gözükecektir.

Bu yüzden bir bankadan çıkıp diğerine kredi başvurusu yapmanız, size herhangi bir yarar sağlamayacak, sadece vakit kaybı olarak size dönüş yapacaktır. Bu yüzden yapmanız gereken şey bulunduğunuz sayfadaki başvuru formunu doldurarak sizin hakkınızda ufak çaplı bir araştırma yapıp bankalar ile aranızı düzeltme yollarını arayacağız. Bunun için kredi çıkartılır İzmir ekibimize istediğiniz kredi miktarını yazmanız ve onaylayarak göndermeniz gerekiyor.

Ancak sadece kredi miktarını yazmakla kalmayıp istediğiniz vade miktarını da yazmalısınız. Kredi miktarını en fazla 100 bin TL yazabilirsiniz. Vade sayısı da dolayısıyla 36 ay olacaktır. Bu sayı aralığı dışındaki talepleriniz için ekibimizle görüşerek sizin için özel bir tarife başlatılmasını ve bu sayede istediğiniz miktar ya da vadeye göre size kredi çıkartmanın yollarını arayacağız.

Böylece nakit ihtiyacınızı sorunsuz şekilde karşılamak için güvenilir bir firma olan ekibimizle çalışarak tefeciye ya da diğer faiz ile para veren şirketlere paçanızı kaptırmadan yasal yollardan ve tamamen bankalar ile işbirliği ile kredi kullanmanın huzurunu yaşayacaksınız.

 

Arsa İle Kolay Yoldan Kredi

Kredi almak, her ne kadar sıkıntılı bir süreci ifa...

Yorum Yap