ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

Bu makaleyi okuyan birçoğunuz muhakkak ki banka kredilerinde yeni bir uygulamaya gidildiğini düşündü. Ancak bu makalenin zaten yazılış amacı da etkili ve çarpıcı bir başlıkla önce ilgi uyandırmak ve ardından da o makaleye okuyucuyu bağlamaktır, bu makalede de aynı durum söz konusudur. Kredi almışsınızdır mutlaka ve bu kredi aldığınız kurum da kuşkusuz ki bankadır, işte burada bir durup düşünmemiz gerekecektir. Para nasıl bulunur kısmını halletmişsiniz ama sonrası?

Peki, yıllardır bankalardan kredi alıyorsunuz ama karşılığında size ne oluyor… Bunu da kısaca düşünürsek hemen sıralamamız mümkün aslında. Karşılığında altından kalkılamayan birikmiş birçok faizli borç ve devamında da ya cinnet ya da bunalım sonucu gerçekleşen intihar olayları… Peki, bu durumda kim sizi düşünür, sadece eşiniz dostunuz, bankalarsa kaldığı yerden rolünü yürütmeye devam eder, para nasıl bulunur diyorsanız öncelikle para nereden bulunur sorusunun da bilincinde olmalısınız.

Hiçbir kimse karşılıksız kimseye para vermez. Bu kesin bir gerçektir, o halde paranın bulunmasında ilk şey size verilenin sizden verildiği gibi alınacağının da bilincinde olmanızdır, öyle ki kredi vermek demek havadan size gelen para gelmek demek değildir. Bunun faiz olarak karşılığını bulan üzerine bindirilerek kat kat fazlasıyla alınmasının bir sistemidir. Bu da son derece normaldir. Çünkü size verdiğinin aynısını alan bir kurum ya da kişi size neden borç versin ki, kazancının mutlak olması elzemdir.

Bankalar bu borç alma kaynağında ilk sırada olsa da ezberleri bozacak yepyeni bir sistemle kredilerinizi alabilmeniz de imkânlı hale gelmektedir, yine bankalarda olduğu gibi form doldurarak ve bu forma sizden istenen bilgileri eksiksiz yazarak kredi talebinde bulunuyorsunuz. Buraya kadar bankayla hiçbir fark yok ama devamında fark var.

Siz bu formu eğer bankada doldurursanız devamındaki dosya masrafları ve noter işlemleri size ait olacaktır. Fakat bu makalede tavsiye edilen bankerden faizle borç para alımındaysa sadece formu doldurmanız ve sonrasında sizi arayan müşteri temsilcisine kredinizi hangi yolla alacağınızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Bu büyük farkı açıkladıktan sonra da doğal olarak tercih sizlere kalıyor. Para nasıl bulunur diyorsanız siz de önce para nereden bulunur sorusunun cevabını veren bu makaleden bilgileri aklınızın bir köşesine yerleştirmelisiniz.

 

Acil Para Lazım Fakat Bankalar Para Vermiyor

İnsanlar farklı durumlarda nakit ihtiyacı içerisine...

Yorum Yap