ACİL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi Alamıyorum Diyorsanız Doğru Adrestesiniz...

Paylaş

2015 yılının ortalarına yaklaşılan bu zaman diliminde teknolojinin, bilimin, kısacası insanlık evresinin genişlemesiyle insanların sahip olmak istedikleri ihtiyaçları da artış göstermekte ve ihtiyaçlarını karşılamak için çalıştıkları alanlar yeterli olmamaktadır. Nitekim barınma ihtiyacı olan bir kimsenin barınma alanı olan bir konuta sahip olması çalıştığı alandaki geliriyle mümkün değildir. Çünkü kişi başına düşen milli gelir Türkiye şartlarında kısıtlı olduğundan buna karşın konutun kat be kat fazla değerle satışa sunulmasından borç alma yöntemiyle bu açık kapatılmaya ve kısım kısım taksitlere bağlanarak borcun ödenmesine yakınlık duyulmuştur. Bunun için de acil kredi veren kişiler mantığıyla çalışan gündemdeki popülerliğini koruyan bankalara müracaat söz konusu olmuştur.

Ancak bu günlerde bankalara rekabet olarak insanların kredi ihtiyaçlarını karşılamak üzere teşkilatlanmış bir başka yapı da oluşturulmuştur. Bu yapının adı da acil kredi veren kişiler olarak nitelendirilmiştir. Bu kişiler, kredi almak isteyen kimselere istedikleri tutarda kredi teminatını sunarak ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamalarını sağlamaktadırlar, bunun için de bankalardan farklı bir anlayışla kredi imkânı sunarlar. Sundukları bu imkânlarla talibin kredi alımında hiçbir engele takılmadan ihtiyaçlarına çözüm olan krediye sahip olmalarını sağlamaktır.

Öncelikle başvuru formuyla kredi talep ettiğinize dair bir form doldurmanız gerekli olmaktadır. Bunu da http://www.kredicikartilir.com adresine bağlanarak yapmanız gerekecektir. Bunun sonrasında da sizden istenilen bilgileri hatasız ve eksiksiz doldurmanızın ardından size ulaşan müşteri temsilcisiyle kredinizi hangi yoldan ve ödemenizi de hangi yoldan yapacağınızı belirteceksiniz. Başvuru formunda klasik olarak şunlar bulunur:

 

– Adınız, soyadınız

– Telefon numaranız ve ikametgâh adresiniz

– Talep etmiş olduğunuz kredi miktarınız

– Ödeme şekliniz ve son ödeme tarihiniz

– Net geliriniz

 

Bu gibi bilgilerinizi doldurmanızın sonrasında sizin kısa süreliğine incelenmenizin ardından başvurunuz onaylanarak kredi alma hakkına sahip olmanız mümkünleşmektedir.

Bu cümleleri okurken her ne kadar gerçekçi bulmasanız da bunları uyguladıktan sonra kararınızın değişeceğini belirtmek kesindir. Makalenin başından bu yana belirtildiği gibi önyargıyı yıkmak için öncelikle önyargınızın olduğu şeyi gözden geçirmek, onu denemek gerekli olacaktır. Bu makalede özetle sunulan bilgilerle açıkça görüleceği gibi bankalara gerek duymadan sizler de acil kredi veren kişiler ile görüşerek kredi alabilirsiniz.

Bankadan Kredi Alırken İzlenecek Yol

Günümüz insanlarının birbirinden farklı ihtiyaçl...

Yorum Yap